Horoskopy i wróżby - dlaczego w nie wierzymy?

Udostępnij:

Ludzie od tysiącleci interesują się wróżbami i tajemniczym światem z pograniczy magii i nauki. Interesuje i fascynuje nas ukryta wiedza i możliwość poznania swojej przyszłości. Nic więc dziwnego, że wróżki, wyrocznie i przepowiednie były i są w pewnych kręgach traktowane bardzo poważnie. Już starożytni zadawali pytania delfickim wyroczniom, które jednak nigdy nie odpowiadały w bezpośredni sposób. Dziś horoskopy i wróżby znajdziemy w nowoczesnych mediach - prym wiodą tutaj telewizja i internet. 

Horoskopy w sieci

Internet stał się największą bazą danych w historii ludzkości. Sieć nie ominęła także tematyki astrologii i wróżb. Codziennie pojawiają się tutaj nowe treści, które skierowane są do miłośników tematu. Najnowsze horoskopy i przepowiednie znaleźć można na dziesiątkach internetowych portali. Znajdziemy tu także różnego rodzaju wróżki, jasnowidzów, wróżby online, karty tarota czy wiedzę tajemną. Według znawców tematu trzeba się z nią jednak obchodzić bardzo ostrożnie - to co ukryte nie jest bowiem przeznaczone dla każdego zainteresowanego. Tak postawiona sprawa to powód, dla którego paradoksalnie jeszcze więcej osób chce sprawdzić o co w tym wszystkim właściwie chodzi. Świadczyć może o tym rosnące zainteresowanie usługami SMS czy online, które codziennie dostarczają nam nowe wróżby i horoskopy. W sieci znajdziemy zarówno krótkoterminowe, jak i nawet na cały rok. Skorzystać można także z przepowiedni na życie, które sporządzane sa na podstawie naszej daty urodzenia. 

Socialmedia

Warte uwagi

Dowiedz się w kilka chwil kto chce z Tobą...

Z nieznanych numerów może dzwonić do ciebie praktycznie każdy. Może być to ankieter, pracownik banku albo telemarketer. Zweryfikuj samodzielnie kto to.   Telefony komórkowe mają...